Kültür Ve Turizm Bakanlığı Güvenlik Görevlisi Alımı – Duyurular & İlanlar

 

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi alımı için iş ilanları duyuruları yayınlanmıştır. İlan bilgilerinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığında görevlendirilmek üzere 6 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kapadokya Alan Başkanlığı Güvenlik Görevlisi ilanı son başvuru tarihi 4.06.2021 olarak bildirildi.

Kapadokya Alan Başkanlığı Güvenlik Görevlisi için başvuru yapacak kişilerin resmi internet sitesi üstünden yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

5. Güvenlik görevlisi kültür bakanlığı için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Bir cevap yazın