10 Bilgisayar Mühendisi Alımı – Kamu Personeli Alımı – Duyurular & İlanlar

 

10 Bilgisayar Mühendisi Alımı

İller bankası Bilgisayar Mühendisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahili içinde İller bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Bilgisayar Mühendisi alımı yapılacak.

Kamu kurumu olan iller bankası kuruluşu kendi bünyesinde görevlendirilmek amacı ile lisans mezunu olmak şartı ile bilgisayar mühendisi istihdamı gerçekleştirecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İller bankası 10 adet Bilgisayar Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İller bankası 10 adet Bilgisayar Mühendisi ilanı için aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.ilbank.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. iller bankası 10 Bilgisayar Mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. iller bankası 10 Bilgisayar Mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. iller bankası 10 Bilgisayar Mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. iller bankası 10 Bilgisayar Mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. iller bankası 10 Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. iller bankası 10 Bilgisayar Mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Bir cevap yazın