La Casa de Papel bitiyor, ‘Berlin’ dönemi başlıyor – Gündem & Magazin


La Casa de Papel rüzgarı dinmiyor! Popüler Netflix dizisi Squid Game’in yıldızı Park Hae-soo, ‘La Casa de Papel’ dizisinin Güney Kore uyarlamasında ‘Berlin’ karakterine hayat verecek. 12 bölümlük dizinin 2022 yazının sonunda platformdaki yerini alması bekleniyor.

Netflix’te 3 Aralık’ta yayınlacak son sezonuyla final yapacak La Casa de Papel dizisinin yapımcısı Alex Pina, Kore uyarlaması dizinin de yapımcıları arasında yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise fantastik, bilim-kurgu alanındaki filmleriyle tanınan ünlü yönetmen Kim Hong-sun oturacak.

Diğer yandan Netflix, La Casa de Papel evrenini genişletmeye karar verdi ve yeni bir dizi için de çalışmaları başlattı. La Casa de Papel’in ana karakterlerinden Berlin’e odaklanan spin-off dizisi ‘Berlin’ duyuruldu. Berlin, 2023 yılında Netflix’te yayınlanacak.

‘Berlin’ isimli bu yeni dizi, La Casa de Papel’in popüler karakteri Berlin ya da gerçek ismiyle Adnrés de Fonollosa üzerine odaklanacağı açıklandı. Karakter, yeniden dizide Berlin’e hayat veren Pedro Alonso tarafından canlandırılacak. Dizinin 2023 kışında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Sinir bozucu ve göz açan bir dizi: Dopesick

Okul yıllarına götüren 3 farklı film


Bir cevap yazın